Wiadomości
Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Gdańska.
Zapraszamy do zapoznania się z listą punktów, w których odebrać można bezpłatne maseczki ochronne. W dedykowanych punktach odebrać można 4 sztuki maseczek, dla każdego członka rodziny. W siedzibach Gdańskich Nieruchomości odbiór maseczek możliwy jest od poniedziałku do piątku, w podanych niżej godzinach.
W celu zachowania bezpieczeństwa, po odbiór maseczek zapraszamy pojedynczo. Osoby oczekujące prosimy o zachowanie dystansu społecznego a przy odbiorze o dezynfekcję dłoni.
Punkty odbioru w siedzibach Gdańskich Nieruchomości:
Gdańskie Nieruchomości, ul. Partyzantów 74 (w godz. 7:30 – 14:30);
Dział Nieruchomości, ul. Dyrekcyjna 6 (w godz. 7:30 – 14:30);
Obszar Administracyjny 1 - Dział Windykacji, ul. Śniadeckich 12 (w godz. 7:30 – 14:30)
Obszar Administracyjny Nr 1 – ul. Dyrekcyjna 7 (w godz. 7:30 – 13:30);
Obszar Administracyjny Nr 2, ul. Mściwoja II 44 (w godz. 7:30 – 13:30);
Obszar Administracyjny Nr 3, ul. Na Zaspę 31 (w godz. 7:30 – 13:30);
Obszar Administracyjny Nr 4, ul. Gościnna 17 (w godz. 7:30 – 13:30);
Mobilne Biuro Obsługi, ul. Sienna 6 (w godz. 7:30 – 13:30).
Pozostałe punkty odbioru na terenie Gdańska:
Brzeźno
Projektornia, ul. Dworska 29A (w godz. 12:00 – 20:00),
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Północna 5 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00);
Chełm
Straż Miejska w Gdańsku Referat V, ul. Wilanowska 2,
UM Gdańsk ZOM nr 2, ul. Milskiego 1,
UM Gdańsk ZOM nr 4 ul. Wilanowska 2;
Pływalnia, ul. Chałubińskiego 14 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00),
Caritas Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej, ul. Cieszyńskiego 1 - sala Jana Pawła II, (w poniedziałki i piątki w godz. 16:00-18:00);
Kokoszki
Fundacja Pozytywne Inicjatywy, ul. Azaliowa 18 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00);
Krakowiec - Górki Zachodnie
Siedziba Rady Dzielnicy, ul. Jodłowa 105 (w środy w godz. 17:00 – 19:00);
Letnica
GAK Gama, ul. Starowiejska 15/16 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00),
UM Gdańsk ZOM nr 5, ul. Żaglowa 2,
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Starowiejska 15/16 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16.00);
Matarnia
Informacja Turystyczna Lotnisko, ul. Słowackiego 200;
Młyniska
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Plac Solidarności 1, Budynek ECS, pokój 3.28 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00),
MOPR CPS 7, ul. Marynarki Polskiej 134A (w godz. 7:30- 14:30);
Nowy Port
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Wyzwolenia 49 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 -16:00),
Komisariat Policji VI, ul. Kasztanowa 6,
MOPR CPS 2, pl. Gustkowicza 13,
Dom Sąsiedzki, ul. Wyzwolenia 49;
Oliwa
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00);
Olszynka
Rada Dzielnicy Olszynka, ul. Modra 2 (piątki w godz. 17:00 – 19:00);
Orunia Górna - Gdańsk Południe
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Nowiny 2B (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 16:00),
ZTM POK nr 4, ul. Świętokrzyska 15 (Pętla tramwajowa Łostowice - Świętokrzyska),
Komisariat Policji I, ul. Platynowa 6F;
Orunia - Św. Wojciech - Lipce
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga - Gościnna Przystań, ul. Gościnna 14 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00)
Pływalnia, ul. Smoleńska 6/8 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00),
GAK Stacja Orunia, ul. Dworcowa 9 (w godz. 7:00 - 19:00);
Osowa
Komisariat Policji IX, ul. Balcerskiego 35,
Straż Miejska w Gdańsku Referat IV, ul. Orfeusza 2,
Pływalnia, ul. Siedleckiego 14 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00)
Piecki - Migowo
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga Piecki-Migowo (Przychodnia Morena), ul. Jaśkowa Dolina 105, lok. 10 (w poniedziałki w godz. 15:00 - 20:00 oraz od wtorku do piątku w godz. 9:00 - 16.00),
UM Gdańsk, ul. Piekarnicza 16;
Przeróbka
Dom Sąsiedzki Bajkowy Świat /Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz, ul. Bajki 8 (w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 15:00 – 17:00),
MOPR CPS 5, ul. Siennicka 25;
Przymorze Wielkie
Rada Dzielnicy, ul. Jagiellońska 5 (w środy w godz. 18:00 – 19:00),
Komisariat Policji V, ul. Obrońców Wybrzeża 19,
Hala sportowa, ul. Kołobrzeska 61 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 18:00);
Siedlce
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Zakopiańska 40 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-16:00),
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga - SoStay Hotel, ul. Kartuska 18 (we wtorki i czwartki w godz. 10:00 – 12:00),
Komisariat Policji VIII + Wydział Ruchu Drogowego, ul. Kartuska 245,
Gdańskie Centrum Świadczeń, ul. Powstańców Warszawskich 25,
MOPR CPS, 6 ul. Szara 32-33;
Stogi
Biblioteka Społeczna - Dom sąsiedzki, ul. Hoża 14 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 17:00),
UM Gdańsk, ul. Prof. Witolda Andruszkiewicza 5;
Strzyża
GAiT, ul. Wita Stwosza 112 (od poniedziałku do piątku w godz. 11:00 - 12:00);
Śródmieście
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga Forum, ul. Ogarna 26 - wejście od ul. Za Murami, za cukiernią W-Z (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00),
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Reduta Wyskok 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00),
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Biskupia 4 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00),
Zarząd Transportu Miejskiego, ul. Na Stoku 49,
Gdański Urząd Pracy, ul. Lastadia 41,
KMP Gdańsk, ul. Nowe Ogrody 27,
Komisariat Policji II, ul. Długa Grobla 4,
Straż Miejska, ul. Elbląska 54/60;
Miejski Zespół ds. orzekania o niepełnosprawności, ul. Dyrekcyjna 5,
UM Gdańsk ZOM nr 3, ul. Nowe Ogrody 8/12,
Gdańskie Centrum Informacji Turystycznej, ul. Długi Targ 28/29,
Pomorskie Centrum Informacji Turystycznej - Brama Wyżynna, ul. Wały Jagiellońskie 2A,
MOPR CPS 3, ul. Dyrekcyjna 5,
MOPR CPS 8, ul. Reduta Wyskok 6,
UM Gdańsk, budynek główny przy ul. Nowe Ogrody 8/12,
UM Gdańsk, ul. Kartuska 5,
UM Gdańsk, ul. Długi Targ 39/40,
UM Gdańsk Nowy Ratusz ul. Wały Jagiellońskie 1,
UM Gdańsk (Wozownia), ul. Wały Jagiellońskie 1,
UM Gdańsk, ul. Lastadia 2;
Ujeścisko - Łostowice
Dom parafialny, ul. Przemyska 21 (we wtorki i czwartki w godz. 10:00 – 16:00);
Wrzeszcz Dolny
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Racławicka 17 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00),
Komisariat Policji III, ul. Biała 1A,
MOPR CPS 1, ul. Modrzewskiego 2A,
ZTM POK nr 2, ul. Wyspiańskiego 9A,
UM Gdańsk, ul. Wyspiańskiego 9A;
Wrzeszcz Górny
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, Al. Grunwaldzka 5 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00),
Straż Miejska w Gdańsku Referat III, Al. Grunwaldzka 186,
UM Gdańsk ZOM nr 1, ul. Partyzantów 74,
Gdańskie Autobusy i Tramwaje, ul. Jaśkowa Dolina 2,
Gdański Zarząd Dróg i Zieleni, ul. Partyzantów 36;
Wyspa Sobieszewska
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Turystyczna 3 (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00),
Wyspa Skarbów, ul. Turystyczna 3,
Klub Sąsiedzki w Świbnie, ul. Mieczysława Boguckiego 96;
Zaspa Młyniec
Siedziba Rady Dzielnicy Zaspa Młyniec w XV LO, ul. Pilotów 7 (we wtorki i czwartki w godz. 9:00 – 18:00),
Plama, ul. Pilotów 11 (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 – 17:00);
Zaspa Rozstaje
Siedziba Rady Dzielnicy w ZSO nr 8, ul. Janusza Meissnera 9 (we wtorki i czwartki w godz. 10:00 - 12:00);
Żabianka – Wejhera – Jelitkowo - Tysiąclecia
Lokalny Punkt Gdańsk Pomaga, ul. Tysiąclecia 13A (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 -16:00),
Straż Miejska w Gdańsku Referat I, ul. Gospody 2C,
MORP CPS, 4 ul. Lecha 1.
Kategorie