Gdańskie Nieruchomości

Wiadomości

Płatny Staż w Dziale Windykacji

Rozpocznij karierę w Gdańskich Nieruchomościach! Aplikuj już dziś. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lipca 2020r.

I. Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie min. średnie;

II. Wymagania dodatkowe:

  • Sumienność;
  • Chęć nauki;
  • Samodzielności;
  • Kultury osobistej i empatii;

III. Opis stanowiska:

  • Już od pierwszych dni uczestniczyć będziesz w codziennej pracy Działu Windykacji;
  • Poznasz bieżące standardy czynności windykacyjnych;
  • Nauczysz się sporządzać wnioski, analizy, ewidencje

IV. Kandydatom oferujemy:

  • Staż na zasadzie umowy o pracę na okres 6 m-cy (z możliwością dalszego zatrudnienia po zakończeniu stażu);
  • Wynagrodzenie 3000zł brutto miesięcznie
  • Stałe wsparcie ze strony zespołu i przełożonego

V. Aplikuj już dziś. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 lipca 2020 r.

Wynik naboru zostanie zamieszczony na stronach http://bip.nieruchomoscigda.pl, http://www.nieruchomoscigda.pli na tablicy informacyjnej Gdańskich Nieruchomości.

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.

VII. Klauzula informacyjna

  • Administratorem danych osobowych osób biorących udział w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2019 r. poz. 1781) są Gdańskie Nieruchomości z siedzibą przy ul. Partyzantów 74 80-254 Gdańsk.
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami prawa pracy oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (tj. Dz. U. z 2019 r. poz.1282 z późn.zm.)
  • Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z prawa pracy oraz ustawy o pracownikach samorządowych jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym.
  • Podanie przez Państwa innych danych, nie określonych w ww. przepisach, jest dobrowolne i zostanie potraktowane jako wyrażenie zgody na ich przetwarzanie. Tak wyrażoną zgodę można odwołać w dowolnym czasie.
  • Każda z osób biorących udział w procesie rekrutacji posiada prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przekazywania danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przenoszenia danych.
  • Każda z osób biorących udział w procesie rekrutacji posiada prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Oferty kandydatów nie wybranych w procesie zostaną zniszczone.
  • Podane dane osobowe nie będą przekazywane do krajów trzecich ani ujawniane innym odbiorcom, chyba, że obowiązek taki wyniknie z żądań organów posiadających stosowne umocowania prawne.
  • Szczegółowych informacji odnoszących się do przetwarzania danych osobowych udziela Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym należy kontaktować się osobiście w siedzibie Administratora danych osobowych (po wcześniejszym umówieniu) lub drogą elektroniczną na adres e-mail iodo@nieruchoscigda.pl oraz poprzez dedykowany formularz kontaktowy na stronie www.nieruchomoscigda.pl
piksel

Gdańskie Nieruchomości z siedzibą w Gdańsku, ul. Partyzantów 74, jako Administrator Danych Osobowych informuje, że dane osobowe uzyskane w toku wymiany korespondencji lub rozmowy telefonicznej, gromadzone są wyłącznie w celu realizacji spraw, których dotyczą. Dane mogą być przekazane innym jednostkom organizacyjnym Gminy Miasta Gdańska jeśli wymaga tego przedmiot sprawy. Okres ich przechowywania uzależniony jest od charakteru sprawy i wynosi zazwyczaj 5 lat. Osoba, której dane dotyczą ma prawo do dostępu do przekazanych danych, ich sprostowania, usunięcia lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także przenoszenia danych. Realizacją wspomnianych praw, jak i udzielaniem szczegółowych informacji, zajmuje się Inspektor Ochrony Danych Osobowych, z którym należy kontaktować w siedzibie Administratora Danych Osobowych, poprzez pocztę elektroniczną o adresie iodo@nieruchomoscigda.pl lub formularz dostępny na stronie https://www.nieruchomoscigda.pl/dane-osobowe. Osoba, której dane dotyczą, może również wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

zamknij